BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 14099424
nr 1409 9424
Kandelabrar
Ett par, nysilver, 1940-tal. Höjd: 23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:28:04
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Kandelabrar
nr 1409 9424
Kandelabrar
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 2 augusti 2021 |